کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات سایت ماهباش موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.

 • عضویت و ورود کاربران به ‏‌سایت ماهباش، خرید از فروشگاه و استفاده از سایر خدمات ارائه شده توسط ماهباش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات سایت ماهباش است.
 • در قیمت گذاری کالاهای موجود، تمام تلاش بر این است تا قیمت ها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها ، قیمت‏‌های خرده فروشی بوده که غالباً بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با شیوه ای منصفانه و پایین تر از قیمت بازار در برای شما عزیزان عرضه کنیم.
 • حق قطع فروش تمام و یا بخشی از محصولات بدون اطلاع قبلی و به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا و …، برای ماهباش محفوظ است.
 • ماهباش در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که پس از اقدام مشتری به ثبت سفارش‌، محصول در انبار ماهباش موجود نباشد، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه به حساب خریدار برای ماهباش محفوظ است.
 • در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق بلا اثر نمودن سفارش و و لغو خرید ثبت شده، برای ماهباش محفوظ است. وجوه دریافتی در اسرع وقت به کیف پول کاربر در سایت ماهباش عودت داده خواهد شد.
 • کاربر می بایست در تمامی مراحل ثبت سفارش، شامل انتخاب کالای مورد نظر، انتخاب رنگ و سایز دلخواه، ثبت آدرس و تلفن و سایر مشخصات، نهایت دقت را بعمل آورد. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات نادرست، کلیه مسئولیت ها بر عهده خریدار خواهد بود.
 • چنانچه محصول ارسال شده به هرعلتی برگشت بخورد (مانند درج آدرس اشتباه، عدم شناسایی آدرس و یا عدم حضور در محل هنگام مراجعه مامورین توزیع و …) ارسال مجدد بسته منوط به پرداخت مجدد هزینه ارسال خواهد بود.
 • با توجه به ثبت سیستمی سفارش و ارجاع مستقیم آن به انبار مرکزی ماهباش، پس از تکمیل مراحل خرید به هیچ عنوان امکان لغو یا تغییر سفارش وجود ندارد.
 • افزودن کالا به سبد خرید به معنی رزرو کالا نیست و تا پیش از ثبت نهایی و پرداخت، هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند.
 • در صورتی که کالایی پس از ثبت نهایی خرید مشتری، کاهش قیمت داشته باشد و یا تحفیفی به آن اعمال شود، امکان دریافت مابه التفاوت وجه برای خریدار وجود ندارد.
 • با توجه به اینکه محصولات موجود در سایت ماهباش دارای مشخصات کامل ازجمله اندازه های دقیق، تصاویر مختلف از زوایای گوناگون و توضیحات کافی درخصوص نوع جنس بوده، و امکان انتخاب آگاهانه برای خریداران فراهم است، لذا امکان مرجوع یا تعویض کالا بجز در موارد خاصی که در بند بعدی اشاره می شود وجود ندارد.
 • صرفاً در صورتی که مرسوله دارای هر گونه اشکال بوده و یا مشخصات و اندازه های مندرج در سایت با محصول ارسالی متفاوت باشد، خریدار می بایست مراتب را حداکثر 24ساعت پس از دریافت کالا به اطلاع کارشناسان واحد پشتیبانی برساند. پس از تایید کارشناس پشتیبانی، ظرف مدت 72ساعت محصول باید با حفظ شرایط ظاهری، عدم استفاده کردن از محصول، عدم کنده شدن اتیکت ها و لبیل ها و حفظ بسته بندی اولیه، به آدرس ماهباش ارسال شود. پس از دریافت محصول مرجوعی و کنترل کردن موارد و معایب اظهار شده، کلیه مبالغ پرداختی شامل هزینه محصول و هزینه های ارسال رفت و برگشت و … به حساب خریدار عودت داده خواهد شد.
 • بازگشت کالا فقط با هماهنگی و تایید واحد پشتیبانی امکان پذیر است. بدیهی است که در صورت ارسال کالا بدون هماهنگی و تایید پشتیبانی، تمامی مسئولیت ها و هزینه های جانبی متوجه خریدار خواهد بود.
 • تمامی ارسال ها (به غیر از مواردی که در شهر تهران درخواست ارسال با پیک را داشته باشند) توسط اداره پست کشور انجام خواهد پذیرفت و هرگونه تاخیر در تحویل کالا بر عهده آن اداره می باشد. پیگیری مراحل ارسال با کد رهگیری پستی و از طریق سایت اداره پست امکان پذیر است.

ماهباش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند و به هیچ عنوان این اطلاعات را در اختیار شخص و یا اشخاص دیگر نخواهد گذاشت و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کند. در موارد خاص مانند احکام قضایی و دستورات رسمی مقامات و ارگان های حفظ امنیت فضای مجازی همچون پلیس فتا و …، ماهباش تابع قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران خواهد بود و کاربران با استفاده از این سایت، رضایت و موافقت خود را با این بند اعلام می دارند.

روش های ارسال:

 • ارسال به سراسر ایران از طریق سرویس پست پیشتاز و با هزینه 40000 تومان می باشد. زمان تحویل در این سرویس بین 4 تا 7 روز کاری می باشد. (ارسال پستی برای خریدهای بالای یک میلیون تومان رایگان خواهد بود.)
 • صرفا در مناطق 22گانه شهر تهران امکان ارسال با پیک با شرایط زیر وجود دارد:
  تماس با پشتیبانی سایت و سپس ثبت نهایی سفارش که در صورت تایید سفارش توسط پیک همان روز برای شما ارسال خواهد شد که هزینه ارسال به صورت پس کرایه و به عهده مشتری میباشد.

سفارش های ثبت شده هر روز، در اولین روز کاری بعد بین ساعات 18-11 توزیع می گردد.

در صورتی که خریدار خواستار دریافت محصول غیر از ساعات یاد شده و یا خارج از محدوده پوشش دهی پیک باشد، می بایست ضمن انتخاب گزینه (تحویل فوری) با شماره تلفن پشتیبانی تماس گرفته و هماهنگی های لازم را به عمل آورد. در این حالت ارسال بسته از طریق اسنپ بوده و هزینه های آن به صورت نقدی به راننده اسنپ پرداخت خواهد شد.

«مجدداً تاکید میگردد: درصورتی پس از پرداخت وجه و تکمیل فرایند سفارش، برای ارسال فوری هماهنگی تلفنی با پشتیبانی صورت نگیرد، کلیه عواقب و مسئولیت های آتی متوجه خریدار خواهد بود.»

توجه داشته باشید که این زمانبندی برای روز های عادی بوده و ممکن است در موارد خاص، نظیر روزهای جشنواره یا ایام پایانی سال به علت حجم بسیار بالای سفارشات، تغییر در زمانبندی حاصل شود.